فاز متر
پویش فاز متر
مژده لواسانی و محمد بحرانی به «فاز» پیوستند

مژده لواسانی و محمد بحرانی به «فاز» پیوستند

طبق آخرين خبرهاي منتشر شده درباره مستند مسابقه فاز (فرزند ايران زمين) مژده لواسانی و محمد بحرانی به پروژه ساخت اين برنامه پيوستند.

به گزارش روابط عمومی مرکز اوج کودک و نوجوان، مژده لواسانی مجری جوان و نام آشنای تلویزیون قرار است در نقش مجری بخش ها استودیویی مستند مسابقه فاز (فرزند ايران زمين) جلوی دوربین اين برنامه قرار گيرد.

همچنين محمد بحرانی هنرمند و صداپیشه حرفه ای که بسیاری از مخاطبان او را با صداپیشگی شخصیت محبوب جناب خان به یاددارند قرار است برای اجرای گفتارمتن این مسابقه نوجوانانه را برعهده بگيرد كه لواسانی نیز در اجرای اين گفتار متن ها در کنار او حضور خواهد داشت.

پخش مستند مسابقه فاز با محوریت نوجوانان از سه شنبه پنجم دی ماه آغاز خواهد شد. در این مسابقه 28 نوجوان دختر و پسر طی هفت مرحله (فاز) برای انجام یک ایده عام المنفعه برای فعالیت های اجتماعی به رقابت می پردازند و در پایان افراد برگزیده نشان فرزند ایران زمین و جایزه اعتباري یکصد میلیون تومانی در قالب حمایت برای اجرای طرح برگزیده را از آن خود خواهند کرد.

فاز محصول مرکز اوج کودک و نوجوان است  و با همکاري گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما تولید شده است. همچنين اين برنامه اولین تجربه ساخت مستندمسابقه ویژه نوجوانان در ايران به شمار می آید.

{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}